výroba odrážadla
trvá aktuálne 4 dni

Prilba detská s menom 48 - 51 cm - biela

Kód: PRIL-W
Meno podľa želania
15,90 €
Skladom
Typ písma ?
Farba písma ?
Možnosti doručenia

Meno, ktoré si prosíte na prilbe, napíšte prosím do kolónky poznámka vyššie. Vyberte si typ písma a jeho farbu.

  • obvod hlavy : 48 - 51 cm
  • materiál: plast a polystyrén

Detailné informácie

Podrobný popis

DETSKÁ PRILBA S MENOM - pre vyššie bezpečie nie len na cestách

Táto detská prilba je špeciálne navrhnutá pre najmenšie deti s obvodom hlavy medzi 48 až 51 cm. Je vyrobená z vysoko kvalitného polystyrénu a pevného plastu, čo zaisťuje vynikajúcu ochranu a dlhodobú odolnosť.

banner-mojeodrazadlo-dedisnke-babo (4)

Dizajn prilby kombinuje bezpečnostné prvky s pohodlným nosením, pričom je ľahká, čo znižuje záťaž na detskú hlavu a krk. Vzadu je vybavená praktickým upravovacím mechanizmom v podobe kolieska, ktoré umožňuje rýchle a presné prispôsobenie obvodu prilby hlave dieťaťa, čím zabezpečuje perfektné sedenie.

detail-prilba

Tento systém umožňuje, aby prilba rástla spolu s dieťaťom a poskytovala mu ochranu počas rôznych aktivít, ako je bicyklovanie, korčuľovanie alebo jazda na kolobežke. Prilba má tiež vetracie otvory, ktoré zabezpečujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu a udržujú hlavu dieťaťa v chlade aj počas teplejších dní.

Meno je prilbe nalepené špeciálnou fóliou do exteriéru. Ak dieťa z prilby vyrastie a zdedí ju súrodenec, nálepky sa dajú ľahko vymeniť.

Medzi farbami písma si viete vybrať aj špeciálne fólie ako matná zlatá, matná strieborná, holografická zlatá, holografická strieborná, či reflexné farby, ktoré v tme pri dopade svetla žiaria

Tieto špeciálne fólie sú za príplatok, ktorý je pri výbere automaticky priúčtovaný, takže koncovú cenu vidíte hneď po výbere typu písma. Viac o špeciálnych fóliách si môžete prečítať v našom článku Špeciálne nápisy.

Ak chcete zvýšiť viditeľnosť drobca v prítmí, vyberte si reflexné písmo, alebo si doobjednajte set reflexných nálepiek alebo reflexné pásikyktoré si potom spoločne s drobcom na prilbu nalepíte.


Prilbu Vám vyrobíme s písmom, ktoré si vyberiete v vyššie. PISMA

. . . 

Dodatočné parametre

Kategória: PRILBY PRE DETI
Záruka: 2 roky
Farba: biela
veľkosť: obvod hlavy 48 - 51 cm
materiál: plast a polystyrén
produkt s certifikátom: CE
produkt spĺňa normy: EN-1078
systém nastavenia veľkosti: (+/- 3 cm)
hmotnosť: 0,2 kg

video 1

video 2