Moje SKI odrážadlo na svahu

banner-siroky.ski

Moje odrážadlo si môžete na zimu prezuť na lyže. Potrebujete k tomu iba SKI adaptér, ktorý si môžete kedykoľvek dokúpiť. 

 

Keďže pravidelne dostávame podobné otázky, pokúsili sme sa to nejako zosumarizovať do tohto príspevku, možno tú svoju otázku tu nájdete.

Ak nie, tak kľudne napíšte  mojeodrazadlo@gmail.com a my Vám odpovieme...

 

Ako je balený SKI adaptér ?

SKI adaptér posielame v menšej krabici a je nutné si ho doma poskladať. V balení je návod, takže to isto každý ocino, dedo ale aj šikovná mamička zvládne. Po poskladaní vznikne predná a zadná lyža, ktorá sa na odrážadlo doslova prezuje namiesto kolies.

Mám záujem o celý SKI set, čo s ním, ak je leto ?

Set Moje SKI odrážadlo je predávaný vo výhodnejšej cene ako keby ste si zakúpili odrážadlo a neskôr adaptér. V balení dostanete odrážadlo s kolesami a k tomu adaptér, ktorý si musíte pred použitím poskladať a na odrážadlo namontovať.  Takže ak je leto, adaptér si odložíte na zimu, ak je zima a nie je sneh, prezujete si ho až keď nasneží :)  Neposkladaný adaptér nezaberá veľa miesta. A ak nečakane nasneží, neostanete zaskočený a nepripravený (ako naši cestári) .

Pasuje SKI odrážadlo na všetky odrážadlá podobné Mojemu odrážadlu?

SKI adaptér je vyrobený špeciálne na Moje odrážadlo a pasuje iba na Moje odrážadlo. Nepasuje na Dabler, ani na Midas. Ostatné odrážadlá bohužiaľ nemáme preverené. Neodporúčame ho však montovať na iné odrážadlo ako Moje odrážadlo.

Kedy SKI adaptér dostanem ? (ak napozajtra cestujete na lyžovačku, nie je to problém...)

SKI adaptér máme po celý rok skladom, takže sme schopní ho poslať hneď. V prípade, že máte v objednávke aj odrážadlo alebo iný produkt s menom, doručíme Vám ho s celou objednávkou hneď, ako bude kompletná. Väčšinou odosielame produkty s menom do 3 pracovných dní od objednania. Kuriér UPS Vám zásielku doručí nasledujúci prac.deň, balík na poštu budete mať na pošte rovnako na druhý prac.deň a Zásielkovňa bude doručená na pobočku do 2 pracovných dní. Viac o doručení sa dočítate v článku DOPRAVA A DORUČENIE

Ako sa treba starať o SKI odrážadlo

Vždy po používaní je potrebné ho vysušiť, rovnako ako to robíte s lyžami, či sánkami. Určite nie je dobré ho nechávať vonku, na slnku, snehu, daždi, alebo mraze. To paltí aj pre samotné Moje odrážadlo. Pred jazdou sa vždy presvedčte, či sú všetky šrubky dobre utiahnuté a odrážadlo je spôsobilé na jazdu.

Od koľkých rokov je SKI odrážadlo vhodné?

Aj napriek tomu, že Moje odrážadlo je vhodné od 18.mesiacov, adaptér SKI odporúčame skôr pre všetky deti, ktoré už na Mojom odrážadle úplne odvážne a spoľahlivo jazdia. Ktoré ho už poznajú a vedia, čo si s ním môžu "dovoliť" :)  Na obrázku a vo videu je Betty, ktorá má 3 roky. Keď skúšala odrážadlo pred rokom, vôbec ju to nebavilo. Tento rok to bolo už lepšie a som presvedčená, že o rok to bude mega zábava.

Ako sa na Mojom SKI odrážadle jazdí ?

Nikdy nenechajte jazdiť dieťa bez prilby. Vždy začnite malým briežkom a nespúšťajte dieťa z očí. Jazdite iba po zasneženom povrchu, vyhýbajte sa zľadovatelým povrchom. Moje SKI odrážadlo sa správa rovnako ako lyže, či snowboard, vždy na to myslite ! Výhodou je, že dieťa ma v podstate nohy stále na zemi a vie tak regulovať rýchlosť. Nikdy nepúšťajte dieťa zo strmého kopca a nenechávajte ho bez dozoru !

Uvidíte, že na svahu s ním bude veľká zábava !