výroba odrážadla
trvá aktuálne 4 dni

reflexné nálepky na odrážadlo korunky - set 3 x 23 cm

Kód: 8139/STR 8139/BK 8139/RD 8139/YE 8139/ZEL 8139/MOD 8139/ORA Zvoľte variant
Reflex
3,90 €
doplnok k odrážadlu doplnok k odrážadlu doplnok k odrážadlu doplnok k odrážadlu doplnok k odrážadlu doplnok k odrážadlu doplnok k odrážadlu Zvoľte variant
Reflex
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Dokonalým ozdobným prvkom a zároveň bezpečnostným reflexným označením je tento set srdiečok. Tieto symboly sú o niečo menšie ako klasické SYMBOLy, ktoré sa vyrábajú vo výške písma. Tieto majú na výšku len 3 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set reflexných mini symbolov - korunky

Pre lepšiu viditeľnosť v šere alebo v tme odporúčame použiť buď celý reflexný nápis, alebo niektoré z reflexných prvkov , ktoré ponúkame ako doplnok k odrážadlám.

Celý tento set vznikol na základe toho, že je veľa objednávok s krátkymi menami ako Lea, Teo, Nina, Mia a je tam priestor na dva menšie symboly. V prípade, že si tento set objednáte v objednávke s odrážadlom, nalepíme Vám ho takto. Pred meno, za meno a pod riadidlá.  Ak si set objednávate samostatne, napríklad na bicykel, nálepky dostanete na hárku, z ktorého si ho odlepíte ako klasické samolepky. 

 

 Tyto symboly jsou o něco menší než klasické symboly, které se vyrábějí ve výšce písma. Tyto majíTieto symboly sú o niečo menšie ako klasické SYMBOLy, ktoré sa vyrábajú vo výške písma. Tieto majú na výšku len 3 cm.